Wiadomości branżowe idaho

Stwórz własną kartę ING na Facebooku

ING Bank Śląski udostępnił na portalu Facebook aplikację, pozwalającą zaprojektować wizerunek własnej karty płatniczej do konta osobistego. Moja Karta ING to unikalny produkt pozwalający zamieścić samodzielnie stworzony wizerunek na karcie płatniczej do konta. Od teraz klienci mogą zaprojektować własną kartę także za pośrednictwem portalu Facebook. Aby
Teaser

ING Bank Śląski udostępnił na portalu Facebook aplikację, pozwalającą zaprojektować wizerunek własnej karty płatniczej do konta osobistego.

Moja Karta ING to unikalny produkt pozwalający zamieścić samodzielnie stworzony wizerunek na karcie płatniczej do konta. Od teraz klienci mogą zaprojektować własną kartę także za pośrednictwem portalu Facebook. Aby stworzyć autorski wizerunek wystarczy dodać zdjęcie lub zrobić je przy użyciu kamery internetowej, a następnie dopasować je do karty. Do dyspozycji użytkowników oddano także zestaw filtrów takich jak m.in. sepia i winieta. Aplikacja pozwala przygotować gotowy do wysłania do banku projekt oraz opublikować go na tablicy na Facebooku.

Moja Karta ING to jedyny tego typu produkt na rynku, który pozwala zamieścić wizerunek stworzony przez klienta na całym awersie karty płatniczej wydanej do konta. Oprócz obrazka znajduje się na nim  wyłącznie logo organizacji płatniczej oraz dane identyfikacyjne karty i jej właściciela. Wszystkie inne elementy zostały zamieszczone na rewersie.

Aplikacja na Facebooku została udostępniona w wersji beta - obecnie bank zbiera uwagi i sugestie klientów, aby w przyszłości rozwijać ją zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Moją Kartę ING można także zaprojektować na stronie www.mojakarta.ingbank.pl, gdzie klienci mogą także skorzystać z przygotowanej galerii gotowych wzorów.

Moja Karta ING ma wszystkie funkcje standardowej karty płatniczej wydawanych do konta w ING Banku Ślaski tj. umożliwia dokonywanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych, w tym zbliżeniowych oraz pozwala bezpiecznie płacić kartą za zakupy w Internecie w standardzie 3DSecure. Jednorazowa opłata za wydanie karty wynosi 15 zł. Dla posiadaczy Konta z Lwem Direct 18-26 lat pierwsze wydanie Mojej Karty ING jest bezpłatne.

Profil ING Banku Śląskiego na Facebooku znajduje się pod adresem: www.facebook.com/ingbankslaski.

< 242404" >
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy