Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodzieńczej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60. Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Bieżącego lata męska kolekcja Levi’s® w oryginalny sposób pokazuje ciepły i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący stylistyką do mody będącej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz przykłady takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka jest się fakturami i problemami graficznych wzorów. Levi’s® grając na nowo swobodny kalifornijski sposób w prostej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z tekstami i kolorami. Istnieje więc zaczęcie do dobrego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe cele w wyglądzie i formie.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, zbudowane z delikatnego materiału, kolorystycznie nawiązują do maluj zachodzącego nad basenem słońca, od lekkiego różu poprzez czerwień i turkus, aż do dużych odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w następnej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z którym stosowany stanowi tenże temat. Sztruks Bedford, spokojny także poprzez ostatnie prawy swemu dziedzictwu odzieży roboczej, łączy w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący epokę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w prostym nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs odpowiedzialne są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, odcieniu czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja Levi’s® na wiosnę/lato 2014 to połączenie współczesnej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Pokazuje ona różne oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego sposobu jak np. abstrakcyjne wzory moro znane w rodzaju kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja Levi’s® New Californians stanowi wyraz młodzieńczej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest teraz wygodna w salonach Levi’s®.

Na problem marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i bliskiego amerykańskiego stylu. Od okresu ich wymyślenia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stawały się najbardziej rozpoznawalnymi a dodatkowo najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej poszerza swojego wielkiego oryginalnego i innowacyjnego ducha, który stanowi niewidziany w dziedzinie odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i dodatków, wygodny w wiele niż 110 krajach, pozwala zatrudnionym na pełnym święcie przedstawić ich swój styl. By otrzymać więcej porady na problem marki Levi’s® jej produktów oraz salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Dane na problem Levi Strauss & Co. znajdziesz na ścianie www.levistrauss.com

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’s®.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy