Ciekawostki

NEC Display Solutions ogłasza europejski konkurs dla szkół i uczelni pod hasłem “Upgrade your classroom”

NEC Display Solutions ogłasza europejski konkurs dla szkół i uczelni pod hasłem “Upgrade your classroom” Data wprowadzenia informacji: 2011-10-03 NEC Display Solutions Europe ogłosił konkurs,

NEC Display Solutions ogłasza europejski konkurs dla szkół i uczelni pod hasłem “Upgrade your classroom”

Data wprowadzenia informacji: 2011-10-03

NEC Display Solutions Europe ogłosił konkurs, w którym pięć europejskich szkół otrzyma wyposażenie pracowni i sal lekcyjnych o wartości 15 000 Euro.

Szkoły, które uważają, że ich sale lekcyjne wymagają unowocześnienia mogą przystąpić do rywalizacji, wysyłając do NEC Display Solutions filmy wideo o tematyce: „Dlaczego nasza szkoła potrzebuje unowocześnienia sal lekcyjnych?”. Na filmie powinno znaleźć się uzasadnienie, dlaczego klasy powinny być lepiej wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Maksymalna długość filmu to 5 minut, a termin wysyłania zgłoszeń mija 30 listopada 2011 r.

W styczniu 2012 roku NEC Display Solutions wybierze najlepsze kreacje i wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają produkty NEC o wartości 15 000 Euro.

Wśród nagród znajdą się projektory Ultra Short Throw ze zintegrowanym mocowaniem do tablic interaktywnych, zestawy do projekcji 3D oraz projektory o wysokiej jasności, idealne do dużych sal wykładowych. Dostępne będą również wysokiej jakości monitory biurkowe, a także monitory wielkoformatowe, za pomocą których będzie można wyświetlać informacje w ogólnodostępnych miejscach szkoły czy uczelni.

“NEC konsekwentnie dostarcza najwyższej klasy rozwiązania projekcyjne dla sektora edukacyjnego, pamiętając przy tym o utrzymaniu standardów proekologicznych. Ten konkurs jest okazją do zaprezentowania tych rozwiązań i pomocy szkole potrzebującej zaawansowanego technologicznie wyposażenia sal w monitory i projektory” – powiedział Klaus Auerboeck, Director Product Management Projectors w NEC Display Solutions Europe.

„Posiadając produkty z każdej półki – od najprostszych modeli z segmentu entry level po projektory instalacyjne i do projekcji krótkodystansowej – możemy spełniać wymagania większości placówek edukacyjnych. Opracowaliśmy również własne bezpłatne oprogramowanie, ułatwiające sterowanie naszymi produktami, a nawet oprogramowanie mogące z powodzeniem zastąpić zagubione w szkole piloty zdalnego sterowania do projektorów”.

W konkursie mogą wziąć wszystkie instytucje edukacyjne zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej. Zgłoszenia wideo należy przesyłać na stronę internetową – www.nec-display-solutions.com/educampaign. Informacje o konkursie dostępne są również na stronie www.nec-display-solutions.pl.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na pięć regionów sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową, Wspólnotę Niepodległych Państw wraz z Rosją oraz Europę Wschodnią i Południowo-Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2011 NEC Corporation.

Źródło: NEC Display Solutions

http://www.4press.pl/index.php?p=12305

hastagi na stronie:

#nec konkurs

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy