Wiadomości branżowe

Krok w biznes

Zakończył się pierwszy etap konkursu Narodowego Programu Przedsiębiorczości skierowanego do osób z doświadczeniem na rynku pracy (30-49 lat), zainteresowanych pracą na własny rachunek.

 W konkursie przedsiębiorczości uczestnicy zgłaszali swoje biznesplany. Do końca kwietnia poznamy 10 finalistów, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie, przy współpracy z wybranym przez siebie ekspertem, dopracować swój pomysł na biznes. Dodatkowo w miejscowościach autorów dziesięciu najlepszych prac zostaną zorganizowane spotkania plenerowe, które będą miały charakter warsztatów edukacyjny. 

- Program ma zachęcić Polaków do bycia przedsiębiorczym. Zwycięzca konkursu otrzyma 60 tys. na realizację swojego pomysłu. Być może to symboliczna kwota, ale obok kapitału na start chcemy umożliwić uczestnikom współpracę z ekspertami. Poprzez działania Programu chcemy dać dostęp do wiedzy oraz pokazać, że pasja i doświadczenie mogą przełożyć się na sukces własnego biznesu – mówi Marcin Marjański, koordynator programu NPP, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

< 236488" >
Źródło Narodowy Program Przedsiębiorczości. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy