Konto osobiste z Premią Banku BGŻ znowu na podium

Konto osobiste z Premią Banku BGŻ zwyciężyło w przygotowanym przez Bankier.pl rankingu. Według portalu konto w Banku BGŻ jest najlepsze dla osób aktywnie korzystających z bankowości internetowej i klient korzystając z tego konta może zyskać najwięcej.

Niezależni eksperci sektora finansowego sprawdzili, w którym banku aktywna osoba korzystająca z bankowości internetowej otrzyma najatrakcyjniejszą ofertę. Autorzy rankingu podkreślili, że mimo zmiany warunków premiowania dla posiadaczy konta w Banku BGŻ, profilowy klient ich nie odczuł. – Właśnie taki był cel wprowadzanych przez nas zmian. Nasza oferta jest bardzo korzystna dla lojalnych klientów, którym za stałą i szeroką współpracę z bankiem po prostu należy się premia. Mamy nadzieję, że atrakcyjne warunki Konta z Premią zachęcą także innych do wykorzystania możliwości i zarabiania na lojalnej współpracy z nami  – powiedział Wojciech Sass wiceprezes Zarządu Banku BGŻ.

Ranking zakładał, że klient ma 35 lat. Co miesiąc otrzymuje na rachunek 2500 zł wynagrodzenia, a średnie miesięczne saldo środków na koncie wynosi 500 zł. Klient wykonuje w każdym miesiącu 10 internetowych przelewów zewnętrznych, z czego 7 jest związane z regulowaniem rachunków i innych stałych zobowiązań, a 3 z płatnościami za zakupy w sieci. Co miesiąc płaci kartą 700 zł, w tym 300 zł na stacjach paliw, a 300 zł w supermarketach. 5 razy w miesiącu wypłaca po 100 zł: cztery razy z bankomatów własnego banku, raz z bankomatu obcego. Przy powyższych założeniach najkorzystniej wypada oferta Konta osobistego z Premią Banku BGŻ, w ramach której klient otrzyma 20 zł miesięcznie. Posiadacz tego rachunku otrzymuje 1% kwoty najwyższego wpływu środków pieniężnych na konto (min. 3 zł, maks. 50 zł miesięcznie, czyli do 600 zł rocznie). Warunkiem uprawniającym do otrzymania bonusu od banku jest przelewanie na rachunek wynagrodzenia, emerytury lub renty w wysokości minimum 300 zł oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na kwotę minimum 500 zł.

Konto z Premią było już 3 krotnie wyróżnione przez portal finansowy Money.pl jako najlepsze konto na rynku. Docenił nas także  Open Finance za możliwość uzyskania najwyższej premii na tle konkurencji.

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top