Ciekawostki

Jak wytknąć kobiecie błędy

Choć panie nie są aż tak wrażliwe na swoim punkcie, jak panowie, to mimo wszystko swoją godność i honor mają, i w momencie, gdy zostaje złamane ich ego, też potrafią się zemścić, odgrozić, obrazić, czy Bóg wie, co jeszcze. Ale co zrobić, gdy zachowanie partnerki, przyjaciółki, matki, żony, kochanki czy koleżanki dalece odbiega od normalności? Milczeć, przymknąć oko?

054019c.JPG

Absolutnie oko. Jasne, że powiedzieć, co się o tym myśli, ale umiejętnie. I nie trzeba chyba mówić, że subtelnie, delikatnie, jeśli zależy wam na tym, by rozmówczyni nie miała wam tych uwag za złe. Mianowicie, podstawowa rzecz to przemawiać spokojnie, by widać było, że chodzi wam głównie o to, by nie popsuły się wasze relacje, ale żeby wszystko było dobrze, ona musi coś w sobie zmienić, coś, czego nie akceptujecie, co wam się ewidentnie nie podoba.

Podkreślcie od razu, że też zdajecie sobie sprawę z tego, że nie jesteście idealni, że w was też może być coś, co wkurza, zaproponujcie zatem, że się wymienicie wzajemnymi pretensjami raz a porządnie, by na długi czas był znowu spokój.
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dzi   #PCLaunches   #Pendrive   #ciach   #cych   #danych   #dko   #dzenie   #firma   #idealnie   #jest