Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski kolejny raz wśród Top Employers

ING Bank Śląski po raz czwarty został wyróżniony przez Corporate Research Foundation międzynarodowym znakiem Top Employers, przyznawanym firmom prowadzącym najlepszą politykę personalną. Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu, wśród 29 najwyżej ocenionych pracodawców.„W ING Banku Śląskim dbamy o to, by pracownicy mieli świadomość, jak wiele w naszej firmie zależy od nich. Kulturę organizacyjną budujemy w oparciu o wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. To nasze drogowskazy we współpracy z klientami, a także w budowaniu relacji wewnątrz banku. Otrzymana po raz kolejny nagroda potwierdza, że idziemy w dobrym kierunku” – powiedziała Grażyna Sobota, Dyrektor Banku, odpowiedzialna za obszar HR w ING Banku Śląskim.Proces certyfikacji Top Employers przebiega według międzynarodowych standardów zarządzania zasobami ludzkimi. Określa, czy badana organizacja tworzy pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju zawodowego oraz w jakim stopniu przyciąga, a następnie utrzymuje kluczowe talenty. Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie pracodawcy, którzy

ING Bank Śląski po raz czwarty został wyróżniony przez Corporate Research Foundation międzynarodowym znakiem Top Employers, przyznawanym firmom prowadzącym najlepszą politykę personalną. Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu, wśród 29 najwyżej ocenionych pracodawców.

„W ING Banku Śląskim dbamy o to, by pracownicy mieli świadomość, jak wiele w naszej firmie zależy od nich. Kulturę organizacyjną budujemy w oparciu o wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. To nasze drogowskazy we współpracy z klientami, a także w budowaniu relacji wewnątrz banku. Otrzymana po raz kolejny nagroda potwierdza, że idziemy w dobrym kierunku” – powiedziała Grażyna Sobota, Dyrektor Banku, odpowiedzialna za obszar HR w ING Banku Śląskim.

Proces certyfikacji Top Employers przebiega według międzynarodowych standardów zarządzania zasobami ludzkimi. Określa, czy badana organizacja tworzy pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju zawodowego oraz w jakim stopniu przyciąga, a następnie utrzymuje kluczowe talenty.

Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie pracodawcy, którzy spełniają najwyższe standardy w dziedzinie HR. Certyfikowani uczestnicy badania otrzymują ocenę gwiazdkową w każdej badanej kategorii. Minimalna ilość przyznanych gwiazdek to trzy, a maksymalna – pięć.

Z badania Corporate Research Foundation wynika, że ING Bank Śląski S.A. oferuje znakomite warunki pracy. Wyniki banku w poszczególnych kategoriach przedstawiały się następująco:

  • Świadczenia podstawowe: 4,5*
  • Świadczenia dodatkowe i warunki pracy: 4,5*
  • Szkolenia i rozwój: 5*
  • Rozwój kariery zawodowej: 5*
  • Zarządzanie kulturą organizacyjną firmy: 5*
< 236041" >
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ING Bank Śląski laureatem konkursu „Przyjaźni Środowisku”

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy