Ciekawostki

Elastyczne wyświetlacze NanoLumens na CETW 2011

NanoLumens, firma która w ubiegłym roku zaprezentowała technologię wielkoformatowych, elastycznych wyświetlaczy, poinformowała, że na konferencji Customer Engagement Technology World 2011 przedstawi rozszerzoną linię Flex Displays.

NanoLumens, firma która w ubiegłym roku zaprezentowała technologię wielkoformatowych, elastycznych wyświetlaczy, poinformowała, że na konferencji Customer Engagement Technology World 2011 przedstawi rozszerzoną linię Flex Displays. Tym samym firma poczyni milowy krok w kierunku pełnej komercjalizacji swojej technologii „cyfrowych tapet”, która pozwoli na wykorzystanie dowolnej powierzchni w potężną platformę komunikacyjną.

Wyświetlacze NanoFlex oraz NanoWrap są rozwiązaniem jedynym w swoim rodzaju. Pasują do każdej powierzchni, są cienkie, lekkie, energooszczędne i łatwe w montażu. Rewolucyjna technologia eliminuje tradycyjne ograniczenia związane ze standardowymi ekranami wielkoformatowymi.

„Nasza technologia Flex może być wykorzystana w zastosowaniach o dowolnych wymaganiach co do kształtu i wielkości, dzięki czemu każda lokalizacja może stać się dynamicznym ekranem” – powiedział Rick Cope, prezes i dyrektor generalny NanoLumens.

Źródło: SignageInfo

http://www.4press.pl/index.php?p=12309

hastagi na stronie:

#chilp it

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy