Aktualności Outdoor Sport

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych projektach?

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych outdoorowych projektach z najlepszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już od połowy kwietnia będziesz mógł wziąć udział w niezwykłym konkursie i wygrać tygodniową podróż do Brazylii. Wyprawa zapewni Ci moc ekstremalnych atrakcji. Na zwycięzców czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, loty na paralotni, a także spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, jeżeli nie największą atrakcją będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych i najlepszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W czasie wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą mieli okazję zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się zatem na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to zabawa łącząca zadania online ze sprawnościami w świecie rzeczywistym. Za aktywność przyznawane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe użytkownicy będą musieli wykonać zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare i innych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez innych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Przesłać i podzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Odpowiedzieć na kilka pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich przyjaciół do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

adidas-unlockbrazil-326252-001-2014-04-14 _ 17_23_49-75

adidas-unlockbrazil-326253-002-2014-04-14 _ 17_23_46-75

adidas-unlockbrazil-326254-003-2014-04-14 _ 17_23_45-75

Na początku września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że możesz wejść w jej skład! Przeżyj niesamowite przygody z Lukasem, Benem i Kevinem. Realizuj swoje marzenia razem z adidas!

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pójść do Rio de Janeiro i zdobyć wkład w skrajnych outdoorowych modelach z najodpowiedniejszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już z połowy kwietnia będziesz mógł otrzymać wkład w obcym konkursie i zdobyć tygodniową wyprawę do Brazylii. Wyprawa poda Ci moc ekstremalnych atrakcji. Na laureatów czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, ruchy na paralotni, a i spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, gdyby nie największą zabawą będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych i najdoskonalszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W ciągu wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą byliśmy nadzieję zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się to na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to zabawa łącząca zadania online ze sztukami w świecie rzeczywistym. Za pracę kierowane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe użytkownicy będą wymagali wykonać zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare także pozostałych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez kolejnych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Dać i wydać się zdjęciami w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Odpowiedzieć na kilka pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich znajomych do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

Na wstępie września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że potrafisz zdobyć w jej skład! Przeżyj niezwykłe sprawy z Lukasem, Benem i Kevinem. Dochodź nasze pragnienia wspólnie z adidas!

Konkurs istnieje od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda liczy na pięciu uczestników z wszelkiego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepsze efekty. Jeżeli planujesz 18 lat zapisz się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje całkowite wydatki związane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem i wyżywieniem.

Konkurs trwa od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda czeka na pięciu uczestników z całego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy zdobędą najlepsze wyniki. Jeśli masz 18 lat zarejestruj się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje wszystkie koszty związane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem oraz wyżywieniem.

Dowiedz się więcej na: www.adidas.com/unlockbrazil​

Znajdź nas:

facebook.com/adidasoutdoor​

Instagram.com/adidasoutdoor​

YouTube.com/adidasoutdoortv

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy