Wiadomości branżowe

BNP Paribas Real Estate uruchamia internetową wyszukiwarkę powierzchni biurowych

BNP Paribas Real Estate wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku udostępnił kolejne, nowoczesne narzędzie umożliwiające klientom szeroki dostęp do korporacyjnych baz powierzchni biurowych stolicy. Specjalnie stworzona wyszukiwarka ma wspomóc procesy komercjalizacji i relokacji na warszawskim rynku biurowym.  Zgodnie z powszechną cyfryzacją BNP Paribas Real Estate zdecydował o uruchomieniu internetowej

BNP Paribas Real Estate wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku udostępnił kolejne, nowoczesne narzędzie umożliwiające klientom szeroki dostęp do korporacyjnych baz powierzchni biurowych stolicy. Specjalnie stworzona wyszukiwarka ma wspomóc procesy komercjalizacji i relokacji na warszawskim rynku biurowym.

 Zgodnie z powszechną cyfryzacją BNP Paribas Real Estate zdecydował o uruchomieniu internetowej wyszukiwarki powierzchni biurowych, aby wesprzeć rozwój biznesowy swoich klientów. Narzędzie jest przejrzyste, a jego obsługa intuicyjna i zgodna z zasadą przyjaznego nastawienia do odbiorcy. Dużym atutem wyszukiwarki jest jej mobilna wersja opierająca się na specjalnie zaprojektowanej aplikacji. W czasach, gdy ruch internetowy w coraz większym stopniu przenosi się z komputerów na urządzenia mobilne, dostosowana wersja stała się niezbędna.

„Strona ma na celu ułatwienie najemcom dotarcie do najlepszych ofert najmu powierzchni biurowych w Warszawie, w tym projektów biurowych które obsługujemy na wyłączność. Jest również doskonałą platformą do śledzenia najnowszych informacji na temat działań działu najmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę serwisu o miasta regionalne” – mówi Michał Orłowski, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate.

Adres wyszukiwarki powierzchni biurowych: www.biura.bnpparibas.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło BNP Paribas Real Estate. Dostarczył
A to już wiesz?  Poczta Polska z domem mediowym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy