Ciekawostki Uroda

Biust idealny

Do wakacji pozostało nam jeszcze trochę czasu, więc mogłoby się wydawać, że nad kwestią stroju kąpielowego nie ma się co zastanawiać teraz. Nie będziemy też

Do wakacji pozostało nam jeszcze trochę czasu, więc mogłoby się wydawać, że nad kwestią stroju kąpielowego nie ma się co zastanawiać teraz. Nie będziemy też tutaj omawiać najmodniejszych w letnim sezonie kostiumów.

Zajmiemy się natomiast czymś, co jest aktualne przez cały rok. Mianowicie: modelowaniem figury. Aby dobór kostiumu kąpielowego był odpowiedni do figury, trzeba trzymać się kilku prostych zasad. Idąc od góry kobiecego ciała, pierwsze kompleksy względem figury mogą pojawić się na biuście. Jeśli jest on zbyt mały, wystrzegajmy się kostiumów z górą w serek. Taki krój jeszcze bardziej zmniejsza biust.

iust idealny  Bust idealny  Bist idealny  Biut idealny  Bius idealny  Biustidealny

Dotyczy to także mocno zabudowanych, masywnych „biustonoszy” kąpielowych o szerokich ramiączkach, przypominających kształtem bardziej krótki top na ramiączkach. Mały biust wyeksponować musi jego właścicielka, skoro sam wyeksponować się nie potrafi. Najlepiej nadają się do tego klasyczne góry od bikini, na drobnych ramiączkach, z dużym dekoltem. Pomocne mogą być także wyściełane miseczki dające efekt „push – up”. Na małym biuście ładnie prezentuje się też gra barw.

Im bardziej kolorowa góra od stroju kąpielowego, tym bardziej przyciąga wzrok, a jednocześnie odwraca uwagę od niedoskonałości. Poza tym nie od dziś wiadomo, że drobne i wielobarwne wzory optycznie powiększają. Można także zaopatrzyć się w górę od bikini z marszczeniami lub falbankami na miseczkach. Z jednej strony, odwrócą uwagę od zbyt małego wypełnienia góry od bikini, z drugiej – zakryją rzeczywiste rozmiary biustu, a poprzez fikuśną fakturę – optycznie go powiększą. Oczywiście – w drugą stronę to nie działa. Jeśli więc mamy zbyt pełny biust, nie zakładajmy góry od bikini z falbankami – wówczas będzie on ogromny. Przy problemach z za dużą zawartością stanika, sprawdzą się z kolei, właśnie góry ścięte w serek, szerokie ramiączka. Dobrym rozwiązaniem będzie też góra z fiszbinami, które podtrzymają nasze kształty.

A to już wiesz?  Jak wytknąć kobiecie błędy

Właścicielki dużego biustu muszą unikać wyściełanych miseczek i drobnych kolorowych wzorów. Bardziej stonowane wzornictwo na górnej części stroju kąpielowego jest oczywiście dozwolone, a nawet pożądane – odwraca bowiem uwagę od zbyt pełnego kształtu. Przy kompletowaniu stroju do kąpieli, dobrze sprawdzi się także zasada kontrastu. Musimy tylko pamiętać, że ciemne kolory wyszczuplają. Przykładowo: jeśli mamy dużą pupę, a biust mały, możemy do wzorzystej góry założyć ciemne figi kąpielowe. Wówczas biust będzie się wydawał większy, bo… pupa wyglądać będzie na mniejszą.
Am

hastagi na stronie:

#stroje kąpielowe duże miseczki #duana busty #DUANA busty pl #mały biust #biust #kostiumy kąpielowe duże miseczki #busty duana #idealny biust #stroje kąpielowe 2011 duży biust #stroje kąpielowe 2011 duże rozmiary

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy