Wiadomości branżowe

Bank Pocztowy w konkursie Złoty Bankier 2014

Pocztowe Konto ZawszeDarmowe, pierwszy w Polsce rachunek z dożywotnią gwarancją braku opłat za prowadzenie walczy o tytuł najlepszego konta osobistego. Portal bankier.pl po raz 6. organizuje konkurs, który ma wyłonić najlepsze produkty i usługi oferowane przez banki. Internauci mogą głosować w 8 kategoriach, m.in.: najlepsze konto osobiste, najlepszy kredyt czy najlepsze konto dla

Pocztowe Konto ZawszeDarmowe, pierwszy w Polsce rachunek
z dożywotnią gwarancją braku opłat za prowadzenie walczy o tytuł najlepszego konta osobistego.

Portal bankier.pl po raz 6. organizuje konkurs, który ma wyłonić najlepsze produkty i usługi oferowane przez banki. Internauci mogą głosować w 8 kategoriach, m.in.: najlepsze konto osobiste, najlepszy kredyt czy najlepsze konto dla przedsiębiorców. Konkurs trwa do 25 marca br.

Pocztowe Konto ZawszeDarmowe prowadzone jest bez opłat. Klienci, którzy korzystają z karty płatniczej na kwotę min. 300 zł nie poniosą żadnej opłaty za kartę. Bank Pocztowy oferuje również bezpłatne wypłaty gotówki z sieci ponad 5000 bankomatów w Polsce. Jeżeli Klient zdecyduje się na abonament bankomatowy w wysokości 5 zł miesięcznie będzie mógł dokonywać darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.  Darmowe są wypłaty i wpłaty gotówkowe w każdej Placówce Poczty Polskiej (blisko 8000 punktów).

Posiadacze Pocztowego Konta ZawszeDarmowego mogą liczyć również na tańsze Ubezpieczenia Pocztowe (zwrot do 10% wpłaty) czy Program Pakiet Pocztowy, który umożliwia zwrot 10% kosztów poniesionych na wybrane usługi pocztowe.

Laureaci konkursu, w którym o tytuł Najlepszego konta osobistego walczy Pocztowe Konto ZawszeDarmowe Banku Pocztowego, zostaną wyłonieni już w kwietniu br. Głosy oddawać można poprzez stronę: http://www.zlotybankier.pl/


dostarczył infoWire.pl
Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy