Buty

Americana, czyli powrót do korzeni

Americana, czyli powrót do korzeni Skórzane kurtki, wytarte dżinsy i trampki do kostki to nieodłączne elementy wszystkich rock’n’roll’owców. Zarówno tych, którzy lata temu tworzyli ten

Americana, czyli powrót do korzeni

Skórzane kurtki, wytarte dżinsy i trampki do kostki to nieodłączne elementy wszystkich rock’n’roll’owców. Zarówno tych, którzy lata temu tworzyli ten nurt, jak i współczesnych dzieciaków wsłuchujących się w rockowe brzmienia. Wysokie Chuck’i niezmiennie pozostają atrybutem zbutnowanych indywidualistów i fanów amerykańskiego stylu.

W sezonie jesień-zima 2014 wybierz ulubione Converse Chuck Taylor All Star w wersji americana. Wysokie trampki z delikatnie wytartego płótna z elementami flagi Star and Stripes oraz orłem na granatowym tle to kwintesencja amerykańskiego stylu. Dla kontrastu sneakersy posiadają granatowe języki i czerwone sznurówki. Młodzieńczy bunt, rockability – razem z Converse powrócisz do korzeni.

Chuck Taylor All Star_C144677F_319PLN
Cena Chuck Taylor All Star: 319 pln
Więcej na www.converse.pl
Converse
Marka założona w 1908 roku zdobyła status “America’s Original Sports Company”™ i jest znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i CONS. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także odzież i akcesoria. Produkty Converse są dostępne w sprzedaży detalicznej w ponad 160 krajach na całym świecie i 79 punktach sprzedaży należących do marki.

A to już wiesz? 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy